| anonim_4396 a întrebat:

Disper! Cum pot afla cum se numeste sau sa downloadeze automat driverele video si audio, am incercat vreo 4 metode din PC dar nu sunt instalate si nu arata nimic
PSbig grinaca vrei sa imi dai un program Trial, nu raspunde, daca vrei sa imi sugerezi sa scot placa video, nu raspunde!
URgent!

2 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Eu am folosit programe Trial si sincer nu am reusit nimic cu ele. U nu mai ai nici un CD de cand ti-ai luat PC? oricum inecarca-l pe asta http://www.soft32.com/Download/free-trial/ADA/4-164333-1.html