| koaly99 a întrebat:

Doamna de geografie ne-a dat de facut un proiect pe grupe fiecare grupa are un capitan dar ne trebuie la fiecare grupa un nume (4 fete)dar nu in engleza sau alte limbi doar in romana.multumesc anticipat dau funda+vot

4 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Daca este vorba despre geografie atunci puteti sa puneti numele echipei 'Exploratoarele'. thinking Bafta!

| ÐÿÅ a răspuns:

Despre ce faceti proiectul? Pune numele proiectului!

| CrissuCristina a răspuns:

Pai depinde despre ce este proiectul, ai putea sa pui un nume grupei care sa fie in conformitate cu numele proiectului, sau sa dai numele unui animal sau planta.

| koaly99 explică:

(proiectul este despre turismul din europa) dar asta nu conteaza imi trebuie doar un nume normal gen"piersicutzele"...