| ταξιδιώτης a întrebat:

Doamnelor şi domnişoarelor de pe TPU La Mulţi Ani de 1 Martie!
O primavara frumoasa!
http://postimage.org/image/mvfumn5w/

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@Flav doar pe acestea le-am gasit:
http://img144.imageshack.us/i/fotografie0713.jpg/sr=1

Ce alegi?

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Multumesc frumos, Ayan!
Ador ghioceii. Apropo, n-ai si niste lacrimioare?;)) Uite, cam asa:
http://2.bp.blogspot.com/......ioare3.jpg
http://aida.blocatari.ro/......p?/galerie
http://www.infomariaj.ro/......918/13057/
Ah, ce bine miros! Abia astept sa apara.
O primavara frumoasa tuturor!

| mgtow a răspuns:

Mersic, tine-mi pumnii maine ca merg la spital sa-mi faca endoscopia si sper sa nu am simptome de greata cand imi baga tubul prin gura.

| mgtow a răspuns:

Lora, eu nu sunt femeie si mai ales nu va fur ghioceii deloc iai tu si pleacawinking.

Stefan
| Stefan a răspuns:

In aceasta zi speciala de martisor permite-mi sa ma alatur si eu cu un buchet de ghiocei si sa daruiesc din suflet o primavara frumoasa doamnelor si domnisoarelor.

| Flav a răspuns:

@Iceman - ce romantic ai fost! Ptiu, sa nu te deochi!
Da, sa traiasca fetiliiiii...Bai! Ia stai putin! Primavara a venit numai pentru femei? Discutam azi c-o fata si mi-a spus ca-n Moldova si barbatii primesc martisor! Deci, cine-mi daruieste un martisor?

| Flav a răspuns:

@mihaela31 - Decat nimic, ma multumesc si asa. Pacat ca n-are si cu Denisa, ca-i mai gaseam un scop Martisorului.batting eyelashes
Incepusem sa ma simt neglijat.
O primavara frumoasa si linistita la toti. happy

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Multumiiiim, si tu sa ai o primavara frumoasaaa >big grin

| MariaO a răspuns:

Multumim! O primavara frumoasa si tie! big grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Multumim Ayan! Dragut gest!

| disw a răspuns:

Multumim:* :X

| Bya132 a răspuns:

Multumim, sa ai o primavara frumoasa plina de impliniri si veselie.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Multumim! sa ai o primavara frumoasa si plina de fericire!

| DarkShina5566 a răspuns:

Multumim sa ai si tu o primavara frumoasa calduroasa si plina de iubire! Pupici

| Pitika_5185 a răspuns:

Uite pe cineva care s-a gandit sa ne zica La Multi Ani de 1 Martie si pe TPU... ca doar suntem Toti Pentru Unu :X Multumim :*

| eeeeeeeeee a răspuns:

Foarte dragut...eu iti multumesc!big grin

| Deeiutss a răspuns:

Multumim la fel :*

| TeenageGirl a răspuns:

Multumim!happy

| raluka05 a răspuns:

Cat de frumiiix:X multumim la fel:X:X:big grinbig grinbig grin

| kiki a răspuns:

Multumim.si tie la fel o primavara cat mai frumoasa, colorata si.calda!

| BrokenAngel28 a răspuns:

Multzumiiiiiiiiiim!

| Ciocolătzică a răspuns:

Multimiiimhappy.