| LoOvE a întrebat:

Doar pentru. cei care le plac HANDBALUL.

Credeti ca Anja Andersen e de vina ca olthim a pierdut in fata la Itaxko?

Ar trebui sa mai lucreze cu ele?

Credeti ca v-a castiga grupa aceasta si v-a intra in semifinale?

Care este cea mai grea echipa din grupa aceasta?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da...ea este de vina!
a folosit jucatoare pe niste posturi pe care ele nu au mai jucat pana acum! a facut experimente in liga campionilor!
asta e nepermis! este greu de spus daca va reusi sa castige grupa. fiindca toate echipele sunt foarte bune, iar echipa trebuie sa isi revina dupa o schimbare de antreonor!
oricum radu voina mi se pare un antrenor mai bun ca anja anderson!