| danutzsan a întrebat:

Domnilor, ce trebuie sa aiba o femeie pentru a va capta atentia. Rog doamnele si domnisoarele sa-mi raspunda si ele referitor la barbati.

10 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Pai sa fie inteligent, sa fie fff dragut cu mine, sa fie simpatic, sa nu ma plictisesc stand de vorba cu el, sa te simti bine langa el, sa se poarte ca un gentleman, sa fie un pic romantic(ca asa sunt si eu) si ink-s multe dar nu le insirui...tongue

| marsy a răspuns:

Sa fie respectuos, inteligent, simtul umorului love struck

| zuzumic a răspuns:

Eu am sa raspund printr-un banc big grin

Adam vorbeste cu Dumnezeu :
Adam big grinoamne de ce ai facut femeia atat de frumoasa?
Dumnezeu: ca sa o iubesti tu!
Adam :dar doamne de ce ai facut-o atat de proasta?
Dumnezeu: ca sa te iubeasca si ea pe tine!

fiecare baiat, barbat are propria lui viziune despre fata perfecta cu care ar vrea sa meaga de mana dar pentru ca acele fete perfecte din mintea lor nu se uita la uni dintre ei ...atunci se multumesc cu ce pica prima data. d. p. d. v al meu ca sa te placa un baiat trebuie sa fi un pic mi isteata ca el dar trebuie sa faci pe proasta si sa te astepti ca daca vine alta mai frumoasa u o sa "zbori" din relatia aceea... si inca ceva barbatilor li se uraste foarte repede de bine... (asta e o constatare de-a mea )

| crizantema a răspuns:

Sa vorbeasca frumos si sa nu aiba atitudini diferite fata de mine atunci cand se schimba anturajul si ca aspect sa aiba toti dinti in gura si sa nu fie nici aia praf, de restul se ocupa timpul.

| Dianna a răspuns:

Putin mister si spontaneitate!

| therock a răspuns:

In primul rand sa fie atragatoare, tandra, linistita cu bunul simt al umorului, zambareata, sa aiba un zambet frumos pe care sa-l tuc toata ziua:d
in al doilea rand sa fie nebunatica si perversa in pat:d
iar pe final sa ma iubeasca doar pe mine cu foarte multa pasiune.

| florin_7547 a răspuns:

Daca intorc capul dupa ea inseamna ca mi-a captat atentia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BArbatii trebuie sa fie inteligenti, degeaba au brate si picioare lungi daca mintea-i scurta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sprei paralizant...la alea sunt foarte atenthee hee
Pai sa fie simpatica si sa fie o companie placuta, sa nu se planga prea mult ca nu ma pricep sa consolez pe cineva, sa fie mai desteapta decat mine pentru a ma uimi in fiecare zi...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu pot sa-ti spun ce nu trebuie sa aiba, de pilda sa nu aibe par in nas rolling on the floor