| satori a întrebat:

Cum pot capta atentia unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Cici4Mici a răspuns:

Ca sa ii dai multa atentie si sa il ajuti daca e nevoie.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Fa tot posibilul ca sa petreci cat mai mult timp in preajma lui.

| mehanna2000 a răspuns:

Oare de ce posteaza numai fetele astfel de intrebari? nu cumva voi va ganditi mai mult la ei decat viceversa? Nu cumva voi ganditi cu inima iar ei cu alta parte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai des prin imbracaminte big grin
dar si comportament.
incearca sa te apropii de el, sa ai o imbracaminte care sa-i atraga atentia(tipatoare, crazy...etc) si sa fii mai indrazneata.atunci vei avea parte de atentia lui. bafta!`

| satori explică:

Daca el se uita la mine cu o privire de catelusi, ce inseamna?