| asdfghjk872 a întrebat:

Doresc si eu niste prgrame de editare [pentru fotografi profesionisti] va rog mult!

14 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Photoshop, sau ceva mai usor, photoscape

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cel mai profesionist este Adobe Photoshop. Dar este si cu bani. Il poti descarca doar in varianta trial. Si mai este si programul Gimp. Este aproape identic cu Photoshop-ul. Singura diferenta intre cele doua este ca Gimp este gratuit, open source. Daca vrei sa vezi screenshout-uri cu Gimp, le poti vedea pe site-ul oficia. Aa, mai este si Paint.net. Chiar asa se numeste programul. Il poti descarca de aici: http://www.getpaint.net/

| KinderPinguii a răspuns:

Www.ipiccy.com

Daca nu te descurci cu editatul, trimite-mi un mesaj :*!
Bafta!

| kitty_9669 a răspuns:

VideoPad Este Foarte Bun

| kitty_9669 a răspuns:

PhotoScape

| djalexandrual a răspuns:

Ce zici de Photoshop? Iate dupa tutoriale pana inveti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e. ca fotografii profesionisti cauta programe de editat poze pe TPU.

| asdfghjk872 explică (pentru anonim_4396):

Gosh! Te bagi ca musca-n lapte, te crezi mare si tare, ce increzut! Programul nu este pentru mine, este pentru un fotograf profesionist ce are 30 de ani in aceasta arta si banuiesc ca iti dai seama si ca are o varsta mai inaintata si nu prea le are cu calculatoarele. :-s Dar ce sa le faci idiotilor din zilele de astazi ce se cred ei cine stie cine si in realitate sunt niste pampalaii vai de capul lor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru asdfghjk872):

Atatea cuvinte... pentru mine? Oh, stop it, you. Nu trebuia.
Din postura unui "idiot/pampalau vai de capul lui" mi s-a parut caraghioasa intrebarea ta, de acea am tratat-o ca atare. Tu stii asta, altfel nu te mai osteneai sa-mi dai o explicatie.

Spoiler (ca acum vad ca stii ca inseamna): intrebarea cu "de ce a trecut puiul strada" a fost pusa la misto.

| STyL3z a răspuns:

Photoscape
big grin e cel mai bun!

| GMaRiAn a răspuns:

Photoshop,Gimp 1.4.6,Photoediter,picaso