| crisycris a întrebat:

Draga TPU cum credeti ca ar merge mai bine o fusta cu maro negru si albastru cu un tricou alb sau cu un tricou maro stpre verde?big grin

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! sincer eu ti-as sugera tricoul alb pentru ca merge la acea fusta si in plus nu trecuie ca tinuta sa fie formata doar din o culoare pentru ca va arata urat mai ales ca ai si fusta cu culori mai inchise sa fie si tricoul asa nu prea merge! Sper ca vei arata bine!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cu un tricou alb.

| Bella9538 a răspuns:

Eu as opta pentru tricoul alb! happy

| Mady_3521 a răspuns:

Dupa parerea mea ar merge mai mult cu tricoul alb pentru ca albul merge la orice. funda?