| BoOoMbOnik a întrebat:

Sunt intr-o mica dilema. am niste pantaloni de trening stil colanti de o culoare aproape de verde dar spre maro asa si niste tenesi bleu. intrebarea mea este : ce credeti ca ar merge mai bine cu tenesii si pantalonii un tricou albastru inchis sau un tricou verde fosforescent. Stiu ca nici una nu se prea asorteaza si tocmai din asta va intreb pe voi ce parere aveti. care sa fie cel verde sau cel albastru?

3 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Păi nu prea le am eu in ale modei sau asortatului dar aş zice să iţi iei cea albastră, cred că ar merge mai bine pentru că fosforeşcentul sare prea tare in ochi. Părerea mea, sper că te-am ajutat!

| Ione99Yone a răspuns:

Tricoul albastru!

| Maria_Trif_1998 a răspuns:

Idem cu ceilalti!