cami
| cami a întrebat:

Dragi prieteni am si eu o rugaminte: va rog spune`ti`mi si mie ce trebuie sa fac? incerc sa`mi schimb poza dl avatar si nu reusesc sad. dau editare profil =: rasfoire=: selectez poza dau salvare si tot nu vrea sa sa schimbe... ce sa fac thinking

Răspuns Câştigător
| mariazet45 a răspuns:

Am incercat imediat ce am citit intrebarea, nu merge o sa vad daca se va schimba pana maine, mi s-a mai intamplat sa primesc mesaj dupa o zi dupa ce a fost trimis, nu este prea mare poza pe care am selectat-o pentru ca e imaginea oe care o am pe mess, acolo merge nu inteleg de ce nu ar merge si aici. Asteptam sa se rezolve problema.

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poti incerca sa stergi poza pe care o ai... si dupa aceea sa incerci sa pui alta... daca nu iti merge probabil e din cauza la site...

eileen
| eileen a răspuns:

Merge mai greu uneori...trebuie sa ai rabdare.

cami
| cami explică:

Era vorba de cea dl TPU straight face

| CriSslsa3 a răspuns:

Pai, poate ca poza este prea mare.Asa mi s-a intamplat si mie.

| LittleZyzy a răspuns:

Asa am patit si eu de cate ori mi-am schimbat poza, dar la mine s-a schimbat abia a doua zi.

| dani9354 a răspuns:

Reinstaleaza-ti messu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici noi, stai linistita. am observat chestia asta de vreo saptamana.probabil ca ingreuneaza "mersul"site-ului si au scos aceasta optiune