| anonim_4396 a întrebat:

Dragii mei am si eu o intrebare. voi ce credeti exista strigoi? daca da cum credeti ca ii putem descoperii cand sunt vii desi nimeni din familie nu stie ca sunt strigoi ex. eu am citit pe net ca oamenii care nu suporta tamaia si usturoiul cand sunt in viata ar putea fi strigoi

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Eu nu crede ca exista.

| Gianni a răspuns:

E o mare prostie medievala chesti cu strigoii... la fel ca si cu panantul platwinking

| Liuuu a răspuns:

Exista in lilieci. legenda spune ca odata un liliac a pasit pentru. prima data pe terrA si cand a pasit s-a transformat in om. astia is strigoii. daca astia de la tv spun ca liliecii sunt vampiri ei bine pot fi si strigoi. da faptul important e ca> vampiru e liliacu carnivor si strigoiu e un simplu liliac.