| ToxicMinD a întrebat:

Dragilor stiti niste replici dure pentru baieti? Adica noi fetele nu putem spune "du-te-n ***..." nu mai stiu ce replici sa folosesc...dar va rog sa fie dure si tari tongue >:]

Răspuns Câştigător
| Anto_Antonica_1993 a răspuns:

Ceva de genu :A-si vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu poti fi originala si sa dai replici pe masura si la momentul potrivit?
Daca tot n-ai imaginatie, dai un search pe google, vei gasi ce cauti!

| cristian100 a răspuns:

Nu-ti pune mintea cu ei. Spune-le ca nu iti pui mintea cu ei, nu te lesi la nivelul lor. Spune-le asa: cand vorbesti cu mine taci. Sau asa: Sti care e diferenta dintre tine si o tava cu ca*at? Tava!

| Ascker a răspuns:

Am auzit odata ceva de genul: 'du-te bate-ti coasa'

| Deniss1Ioana a răspuns:

Daca te injura: "Asa vorbeste mama ta acasa?" Sau "Asa vorbesc parintii tai?" In alte situatii"Poti sa te duci d******i cand vrei!" Sau sa nu-ti bati capul cu ei: "Nu ma las la nivelul tau...tongue"