| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce instalez nfs carbon cu succes, unde dau ca sa intru in joc caci daca intru direct in iconita jocului imi spune please insert the correct cd/dvd rom.jocul nu are nimic insa nu stiu eu unde sa intru

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul din nou

| cLaudYu a răspuns:

Trebuie sa copiezi craku.winking

| antonemarian a răspuns:

Hmm... Te rog mai multe detalii. Poate te pot ajuta. De ex. cum la-i instalat, cu daemoon tool, cate DVD iso are, are crack, de ce tip. Ar fi bine si ce scrie la readme: are uneva o sectiune de iti zice cum sa il instalezi.sa il postezi. Astept. Bafta daca reusesti.