| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce va ghidati in viata? scrieti-mi si mie motto-ul vostru...citate...

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ce nu te doboara, te face mai puternic.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma ghidez dupa : "In viata trebuie sa-ti castigi painea si sa ai niste fiinte pentru care sa merite sa traiesti."

| hmmmmmmmm a răspuns:

Mottoul dupa care m-am ghidat si in facultate, in sesiuni, dar si in timpul liber : "Imbina utilul cu placutul", fa ceea ce iti place si atunci o sa fii chiar bun (nu intelege gresit, sa te faci dansatoare, cantareata, vedeta tv- sunt si astea dorinte dar ceva mai apropiat de realitatea directa)

| xxxnonamexxx a răspuns:

"when you have the best, don't care the rest"

| koxatu a răspuns:

Pauzele lungi si dese cheia marilor suceselaughing

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Motto-ul meu: "It takes years to build up trust, and just seconds to destroy it."

| . a răspuns:

Mottot-urile mele sunt:
1. EU NU PIERD!
2. Trupul meu are puncte slabe; eu nu!
3. Nu sunt un monstru; eu sunt Diavolul!

| Angellina a răspuns:

Am gresit : ai 14 ani. eu am 18 big grin