| GreenBubbleLove a întrebat:

E a treia oara cand pun intrebarea asta : imi puteti da si mie niste adrese de pe care sa descarc hainele lui lady gaga in sims 2?

FUNADA!

Răspuns Câştigător
| andreeap a răspuns:

Http://gagasims.yolasite.com/ de aici poti descarca. Daca mai vrei site-uri pentru sims anunta-ma

3 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

Pai si probabil ca nimeni nu stie sa te ajute din moment ce e a treia oara cand o pui...srrywinking

| ElenaRy a răspuns:

Am cautat si nu am gasit, am avut si eu nevoie, dar m-am multzumit cu briney spears, e plin netul de ea., am gasit haine si de la womanizer., mai multe,big grin

| lady$$$ gaga a răspuns:

Bine da trebuie fundita ok st eu ca am si a lui gaga si fergie si riana ok ok trm un mesaj ok