| Ochiverzui a întrebat:

E adevarat ca anul scolar va incepe pe 17 septembrie?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Bogdyy_1997 a răspuns:

Asa a zis Ponta. A anuntat "oficial", deci cam da. happy Nu au bani sa plateasca profesorii, asa ca ne-au mai dat noua o saptamana in plus.

31 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Daaaa! Cauta pe stirileprotv.ro,observator,realitatea net, digi 24, Romania tv pe toate scrie ca DAAAAAAA. :X

| CautNume a răspuns:

Sigur incepe pe 17 septembrie.

| Mehh a răspuns:

Da. A anuntat Ponta azi-dimineata! |Poti sa verifici pe internet. Au zis si la radio si la TV. Deci da, incepe pe 17happy.

| KellyGreen a răspuns:

Asa a anuntat Ponta in aceasta dimineata, ca se amana inceputul anului pana pe 17.

| us3r a răspuns:

Cursurile anului scolar 2012-2013 incep la data de luni, 10 septembrie 2012.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 10.

| xBya a răspuns:

Da, azi a declarat Ponta. Uita`te la stiri pentru mai multe informatii sau aici http://www.cotidianul.ro/elevii-incep-scoala-pe-17-septembrie-193032/

| bogboy101 a răspuns:

Da incepe pe 17 sep funda
p.S:scrie si mai jos la TPU acasa funda?

| Dolofănica a răspuns:

Nu.

| Keyko a răspuns:

Cica asa anuntara la tv. asa mi se pare si mie normal. k e incepea de obicei pe 15 septembrie. tie n ti se pare normal?

| george232323 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| Tyrr a răspuns:

Da!

| RalucaNiță a răspuns:

Pe 10 septembrie

| G510 a răspuns:

Deci si eu am auzit ca cica va incepe pe 17 dar nu sunt sigur... sunt foarte confuz. sad

| Steffani a răspuns:

Scoala incepe pe 10 septembrie!

| CostyBoss123 a răspuns:

Nu.Incepem pe 10 septembrie. Funda?

| alexeu998 a răspuns:

Eu pe siteul ProTv am citit ca Victor Ponta a spus ca pe 17 dar oare o fi adevarat?

| danikee a răspuns:

Din cate stiu doar in Elvetia se incepe pe 17 septembrie thinking

| Anabelle1203 a răspuns:

Da.In cursul zilei de astazi va aparea pe mai multe site-uri si canale TV aceasta stire.

| claudiualx18 a răspuns:

Da,va incepepe 17 septembrie. Dovada:http://stirileprotv.ro/......html.Funda

| Like97 a răspuns:

Adevarat incepe pe 17

| Gdhskj_Corinna's_1997 a răspuns:

Da, incepem pe 17 sept. iar vacanta de primavara va avea doar o saptamana, nu doua.

| DadyDD a răspuns:

`Buna.Si eu am auzit despre asta...ar fi super sa inceapa pe 17, insa nu se stie precis! big hug :*

| andrusmekeru a răspuns:

Da e adevarat.