| mODIN a întrebat:

E adevarat ca scoala incepe pe 17, nu pe 10?

12 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Da, este adevarat.

Premierul Romaniei Victor Ponta a anuntat in sedinta de Guvern din aceasta dimineata ca inceputul anului scolar a fost amanat pentru data de 17 septembrie.

http://www.click.ro/news/national/saptamana-vacanta-Elev ii-scoala-septembrie_0_1460853905.html#

http://stirileprotv.ro/stiri/politic/victor-ponta-incepu tul-anului-scolar-a-fost-amanat-pentru-data-de-17-septem brie.html

| positivity a răspuns:

Da, este total adevărat.

| LoveToHate a răspuns:

Da,e adevarat!
Buucura-te de vacanta in continuare!

Răspuns utilizator avertizat
| Patry908 a răspuns:

Da, e adevarat. Am vazut azi la stiri. Inceputul scolii a fost amanat pe 17 septembrie.

| xPuffy a răspuns:

Da este adevarat.A spus si pe Romania tv ca scoala pe 17 septembrie.Ce noroc! Mai multa vacanta!

| xPuffy a răspuns:

Da este adevarat.Vom avea o saptamana in plus de vacanta!

| xPuffy a răspuns:

Scuze am raspuns de doua ori.

| criss38 a răspuns:

La stiri a anuntat ca incepem pe data de 17 dar o sa vedem noi pana la urma pe cat incepem happy

| rzv002 a răspuns:

Scoala va incepe pe 17 septembrie, anul scolar 2012-2013 va avea 36 de saptamani de cursuri.

| Florentina_Daniela_1981 a răspuns:

Eu stiu ca incepe pe 10

| bombonicaroz a răspuns:

Da este adevarat incepe pe 17