| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat horoscopul? Crede-ti in el sau v-ati dat seama ca mine ca e o prostie?

Răspuns Câştigător
| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

E ceva care te manipulează, ajungând să faci ceea ce scrie acolo. E o tâmpenie.
O seară plăcută.

13 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Intotdeauna am urmarit horoscopul ca sa ma amuz de prostiile care le spun aialaughing
Bine, nu critic pe nimeni care crede in ele, esti liber sa crezi in ce vrei, dar eu nu cred in chestii d'astea.

| carminaburana43 a răspuns:

Asta depinde ce horoscop asculti sau citesti eu de exemplu ascult pe B 1 tv Urania horoscop si cam are dreptate de altfel il urmaresc eu cu colegele de mai multi ani de zile dar inca nici una nu a exclamat ca e o prostie gogonata.Prostie e sa citesti din toate ziarele.Dar pe B1 tv doamna se ocupa cu asa ceva de multi ani de zile si a facut si fac de astrologie. Poti incerca si daca nu-ti place n-o mai asculti.Simplu.

| thealchemist a răspuns:

Nu e prostie, e o prostie sa crezi ca vei gasi pe cineva care stie cum sa-l faca lucrind pentru un ziar sau o televiziune.

| annkaa a răspuns:

Ceau :*
sa stii ca uneori e chiar adevarat ce zici in horoscop...mai sunt zile in care nu mi se intampla chiar ce zici acolo dar eu cred ca e adevaratbig grin

| Parmalat a răspuns:

Eu cred happy Ce zodie esti?

| SuperMagicSmile a răspuns:

Cred ca o prostie faptul ca oamenii chiar cred, ca intr-un fel mistic. felul in care sunt pozitionate planetele au vreo legatura cu personalitatea cuiva, cu atat mai putin felul in care le va merge ziua

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Eu cred in Horoscop, dar nu 100%! Horoscopul din revistele Bravo, Bravo Girl, Popcorn etc. Horoscopul nu este adevarat! Dar din ziare este adevarat 60%, iar acela de la Tv de pe Prima in cursul zilei care spune la o zodie 10 minute, acela este adevarat cam 90%! Nu este nici un Horosop 100% bun!
Sper ca te-am ajutat!
Funda puppy dog eyes?

| Jigsaw a răspuns:

Prostie.

| Overflame a răspuns:

Normal ca e o tampenie, daca vrei cineva sa iti ghiceasca viitorul du-te la Dumnezeu happy

| Alex_8669 a răspuns:

Imi placea sa citesc horoscopul pentru ca ma gandeam ca in aceea zi chiar ce scria 50% era adevarat dar am renuntat de mult sa cred in asa ceva pentru ca pur si simplu sunt niste tampenii, de fapt nici nu imi pasa.

| Moni_9854 a răspuns:

Eu personal nu cred an horoscop si nici nu am facut-o, eu cred an fapte concrete,, e cel mai relevant.

| treideca44 a răspuns:

Eu nu cred, desi mi s-au intamplat multe chestii spuse de horoscop...totusi,inclin sa cred ca au fost simple coincidente

| Lori_7894 a răspuns:

Am fost la o nunta.acolo era si doamna care face horoscopul pentru TVRlaughing am intrebat-o daca este adevarat ce se zice in horoscop.mi-a rasspuns ca scrie si ea la fiecare zodie ce ii trece prin minte. FUNDA?