| change12 a întrebat:

E bine daca prietena ta are fundul maricel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca-i bine dar in mod sigur e confortabil. Iti faci tu un culcus pe acolo... big grin

6 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Sincer ar trebui sa te bucuri smug
laughing
Macar ai ce prindehee hee... si oricum tu dupa asta te iei? thinking
Ciudat... dar nu trebuie sa fie anorexica laughing, macar are forme happy... nu? tongue

| Poinsettia a răspuns:

Cum adica daca e bine? E foarte bine asa cum e ea, nu-ti convine, tipule, da-i papucii si gata. Macar lasa-i sansa sa gaseasca un tip mai putin superficial.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu te deranjasa asta si faptul ca probabil multi altii vor observa si se vor holba... e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bine. fundul mare si pieptul generos arata o viitoare femeie nascatoare de copii sanatosi puternici.cu o mostenire genetica sanatoasa.

| Mikata a răspuns:

Ne intrebi pe noi? Tie iti place? daca da atunci nu vad rostul intrebarii... Conteaza ce vred altii? Conteaza ce crezi tu tongue

| Andreea11y a răspuns:

Nu chiar