| Cristary a întrebat:

E bun aparatul acesta? Samsung ES17 http://www.emag.ro/......MSUNGES17B

Tot incerc sa-mi gasesc un aparat micut, finut, ieftin, bun, cu vreo 10 - 12 mp, si am vazut acum oferta, dar eu nu ma pricep, oare e bun? Eu vreau sa fac si poze artistice cu el, si am vazut ca are optiunea si macro. Acum depinde si de marca nu? Astept sfaturi/sugestii/opinii. Multumesc! (am mai pus intrebarea aceasta, si multumesc celei care mi-a raspuns, dar vreau mai multe pareri)

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Da e foarte bun. Ti-l recomand! Face niste poze foarte clare si e chiar finutwinking

pa pa

2 răspunsuri:
| blue95 a răspuns:

Da e foarte bun si eu am avut.

| gabitza_6878 a răspuns:

M-am uitat pe descriere si pare foarte bun
dar n-am vazut pretul pe nicaieri
parca mi-as lua si eu thinking