| loveeclub a întrebat:

E gratuit sa suni din romtelecom pe cosmote? prm raspuns ia funda:Xtongue

Răspuns Câştigător
| DinaraStakhovska a răspuns:

Nu nu este gratuit.Platesti ca si cum ai suna tot in reteaua Romtelecom. Funda pls :*

7 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Da e gratis adica de pe cosmote ai minute si l epoti folosi in retea sau pe romtelecom

| Resource a răspuns:

Nu gratuit, adica poti sa vorbesti de pe romtelecom pe cosmote si iti ia foarte putin.

| username_5501 a răspuns:

Nu este gratuit doar dupa ora 6 dar depinde de abonament.Te taxeaza doar cu tarif fix-fix nu tarif fix-mobil.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nup. nu este...

| MetalRocker a răspuns:

Da e gratuit! funda?happy

| teosweety a răspuns:

Nu nu-i gratuit... cred eu is in Orange da

Întrebări recente