| poiuytrew a întrebat:

E posibila masturbarea fara atingerea organelor genitale? Adica sa se intample totul in minte?

5 răspunsuri:
| daniEL88 a răspuns:

E o provocare la nivel psihic, si in cele mai multe cazuri se intampla in visuri. Incepe prin imaginarea unor fragmente dintr-o scena de sex, sau chiar a intregi actiuni. Persoana adoarme visand practic la acel lucru si se poate intampla sa aiba loc si ejacularea in somn.

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Filme porno laughing

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Prea multe desene pentru tine.

| dinca42 a răspuns:

"Vise umede"
Eu nu ma masturbez, dar cateodata (cam des) ma trezesc lipit tot laughing (intelegi tu )

| mysticlord13 a răspuns:

Da, cand ai vise erotice