| DanyXhell a întrebat:

E teapa site-ul cu premii prizee.com?

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu e teapa, poti castiga mascote, etc! am prieteni care au jucat mai demult si au primit mascote! nu stiu ce premii mai au acum, nu am mai intrat nici eu demult, dar e ok siteul! bafta!

| SmileFreedom a răspuns:

Cred ca da.

| tpb a răspuns:

Sa stii ceva,
La toate site-urile in care iti zice ca castigi mii de euro, masini, excursii in tari straine sunt niste rahaturi ca sa te faca sa crezi orice si sa iei..."teapa"! 1
La fel si cu promotiile alea de pe telefon,ca castigi BMW,bani,etc.
Cine isi permite sa dea orice,bani,masini, ca cica ai castigat... Chiar daca ai fi bogat, nu ai da lucruri valoroase oricarui om pe degeaba...Asa ca degeaba tot mananca astia prune!