| SellyDemmzy a întrebat:

E un site dragut cu ustensile potrivite pentru handmade foarte ieftine.
Eu ma pricep sa fac din astea usoare, nu cu Fimo etc. Adica cu margelute, cercei [ tortite ], baze pentru brose, inele etc
Si as vrea sa imi comand [ transportul e gratuit ] dar nu stiu daca parintii ma lasa. :[
Eu zic sa mai imi strang bani :] si apoi sa ii intreb. Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Stii cum se zice : daca faci un lucru din placere si te dedici 100% nu poate iesi decat ceva frumos. Daca pe deasupra ai si talent ai putea sa incerci. Mult succes.
Numa bine big grin

| cristinapasager a răspuns:

Zici bine.