| Antonia90 a întrebat:

Unde se gaseste in Botosani plastilina fimo? Dar tortite pentru cercei?

3 răspunsuri:
| nykymyky a răspuns:

Pe strada ulmilor? funda te rog

| andrandrandra a răspuns:

Buna,poti incerca la galeria de arta, eu de acolo am cumparat

| AlexaBijuMic a răspuns:

Iti recomand din toata inima www.margelesibijuterii.ro. Au cel mai bun pret ( din punctul meu de vedere ) il gasesti la www.margelesibijuterii.ro. Sunt foarte seriosi si serviabili. Cat despre accesoriile folosite tot la ei gasesti. Cred ca poti gastii tot ce iti trebuie acolo.