| Kagomitza a întrebat:

Elizabeth Taylor a murit astazi! sad Care au fost filmele voastre preferate cu ea? Mie mi-a placut mult "Cleopatra".

Răspuns Câştigător
| Arcusor a răspuns:

Nu o cunosc prea bine dar am vazut-o intr-un singur film pe T.C.M acesta numinduse "Cine se teme de Virginia Woolf". Acum cand am aflat de la tine am vazut cateva poze pe google si am ajuns la o concluzie.Aceasta femeie are un chip angelic, charmul feminin fiind principala ei arma cel putin asta am dedus eu din cele 14-20 poze vazute.Ce pot sa spun a fost o mare pierdere pentru lumea Cinematografiei aceasta fii o eroina luptanduse cu indarjire cu multele boli pe care lea avut. Dumnezeu so ierte

PS:Ce ar fi daca Dumnezeu ar reinviao pe Elizabeth si sa-l ia pe Justin Bierbiersmugsmug

5 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Imi pare rau ca a murit, imi placeau ochii ei love struck Si filmu` care mi-a placut a fost Cui îi e frică de Virginia Wolf? Recunosc ca nu m-am uitat la multe filme cu ea dar din toate asta mi-a placut mie.happy

| pwp a răspuns:

Nu cred ca am vazut vreunul.

| MimiPopescu a răspuns:

Dumnezeule! Acum am auzit! Sunt socata! Chiar nu stiam. O pretuiam foarte mult. O actrita extraordinara! Dumnezeu sa o aiba in paza. Filme care mi-a placut... Ivanhoe si Cynthia... R.I.P!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cine mai e si aia?

| Bog15 a răspuns:

Era unul cu calul, era ea mica (15-16 ani) si era jocheu si castiga nu stiu ce cursa, etc, etc, foarte tare, si asta cu Cleopatra a fost genial, bine, ea a jucat in filme tari big grin