| anonim_4396 a întrebat:

Emisiunea "Te pui cu blondele" de pe Antena 1 e un fake?

44 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Unul mai mare decat Geoana presedinte.

| Floreenofficial a răspuns:

Din moment ce nu cunoastem pe nimeni din cadrul emisiunii, nu putem sa ne dam cu parerea aiurea asa... dar s-ar putea sa fie real tot ce se intampla, mai ales ca e vorba de bani pusi in joc!

| daniDeeDee a răspuns:

Fake de 10 ori fake... fake fake fake

| Victoria a răspuns:

Parerea mea este ca da. E aproape imposibil sa nu gresesti chiar nimic.

| Klara a răspuns:

Nu cred ca e fake. laughing Oricum e o tampenie emisiunea, dar piciu' ala blond a fost bestial, frate love struck Mai sunt si copii genii...

| Cretzule a răspuns:

Loli dar poate da explicati pentru ca stie nu te-ai gandit?

| デイダラくん a răspuns:

Nu

| Majj a răspuns:

Da. Alaturi de tradati in dragoste, test de fidelitate, fata lui tata si toate emisiunile penibile

| dean a răspuns:

Cred

| ☼loli☼ a răspuns:

Acum ma uitam si eu la pustiul ala... evident ca e un fake! Nu a gresit niciun raspuns si da explicatii complete la totwinking De ce? De dragu divertismentului.

| ☼loli☼ a răspuns:

Pksurvivor, da, poate e un geniu, dar totusi e cam exagerata faza... parca joaca un rol!

| elena_3975 a răspuns:

Eu stiu ca nu este fake.mai ales ca a vrut si monica columbeanu sa participe si pe langa faptul ca a cerut un onorariu de 300 de euro, a mai vrut si raspunsurile la intrebari. iar realizatorii au refuzat asta.au spus ca ei nu au nici un interes sa faca asta mai ales ca este un concurs in care se castiga bani.

| misumisu a răspuns:

Nu este fake pentru ca merg la emisiune si stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@loli - care divertisment? Cand vad acolo pe unu mai destept ca mine parca ma simt putin rau, am o migrena.laughing Divertisment cand vezi un prost si incepi sa razi, dar asa incepi si plangi, ca un pusti stie si eu nu.
Dar bravo lui. Fiecare cu meseria luiwinking

Fake? te pui cu blondele; poate, dar nu 100% (dan negru nu e fake) unele care apar sunt prea proaste ca sa fie adevarate... mai sunt si destepte(in public laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o porcarie! Concurentii au raspunsul la toate intrebarile, si sunt si fete care au acces la raspunsuri-fete care in vestiar te mira de prostia lor si devin "culte" cand se da rec. Hai sa fim seriosi. sunt lucruri pe care nici macar noi, fetele din emisiune nu le stim cu exactitate, dar se vb mult pe la colturi despre chestiile astea. Eu mi-am atins scopul, am castigat niste bani, am demonstrat ca ma duce capul chiar daca, evident, au fost multe lucruri pe care nu le-am stiut, dar macar le-am invatat din emisiune; si per total a fost o experienta ok. Insa tin sa va spun ca intr-adevar, 90% din fete sunt tute de nu-ti vine sa crezi, 99% sunt increzute de zici ca's Madonna sau mai stiu eu cine, si Dan e f pervers. Iar perlele alea din emisiune care te lasa mut de uimire-alea sunt reale laughing) V-am pupat, si nu uitati ca e showbizz-nimic nu e asa cum pare la tv!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e fake.mai sunt erori la intrebari.cand blondele stiu ei trec gresit.sunt una din blonde big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copilul era trist rau. a trebuit sa opreasca emisiunea de multe ori ca era prea trist. i se spunea sa zambeasca happy dar chiar stia piciul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar citeste copilul. dar e f rautacios, datorita educatiei.cred ca ia bataie ca sa invete laughing in rest trist rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. este o emisiune tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma pun cu ele vreo problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HmmmwinkingthRee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e un fake? un pamflet?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu este un fake

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce an s-a nascut Ion Creanga?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa este, pe sistem