| Messyhair a întrebat:

Era un desen mai vechi pe foxkids, ceva cu niste caini detectivi.Cum se numea si unde as putea sa-l vizionez?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Dosarele secrete ale cainilor detectivi :X Sau doar Dosarele secrete. Cauta pe youtube, dar nu stiu daca sunt in romana. Sau peteava.ro...thinking Sau scrie pe google dosarele secrete ale cainilor detectivi episoade in romana tongue

3 răspunsuri:
| bubblesx a răspuns:

Dosarele secrete ale cainilor detectivithinking ceva de genu

| Just a kid a răspuns:

Caini deetectivi incearca pe www.220.ro poate merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dosarele secrte ale cainilor detectivi.cu placere!