| sweetcat95 a întrebat:

Era odata un joc Barbie.Asa se numea... icon'ul era un cerc roz cu B-ul de la Barbie:d. Puteai alege camera/peisajul si aveai diferite metode sa o modifici. O puteai imbraca, ii faceai par.Nu imi mai amintesc alte detaliithinking Prin camera se puteau pune si pene.Cred ca fetele aveau deja rochiile.Si parul era format din suvite sau niste sfere mici...il creai tu.Ma poate ajuta cineva. Fundita si un urias "multumesc"!

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai scrii sus la adesa :barbie.com. este ceva asemanator cu ce ai descris tu, se joaca o fetita si ma tot innebunestehappy

| cυρcαкє a răspuns:

Barbie Girls?

Pa-pa!

| Ionii13 a răspuns:

Http://www.barbie.com/
Asta este?
Era altfel mai demult doar ca s'au mai schimbat...
Dar cauta la jocuri si sigur gasesti.:-*
Succes>:D