| HermioneLove a întrebat:

Erau mai de mult ceva desene animate pe Jetix sau Disney Channel.Era vorba despre o cățelușa și un iepure care au ajuns să locuiască în junglă parcă...și tot încercau să ajungă acasă dar mereu era un motiv pentru care nu ajungeau.Nu-mi mai amintesc foarte bine dar erau destul de tari.Îmi puteți spune cum se numește desenul și unde aș putea să-l văd online? Funda si vot.big grin

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Brandy si domnul mustacila. Asa se numesc :D Erau chiar geniale
Si uite aici episoadele: http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

Sper ca ti-am fost de folos :) Un an nou cat mai bun :)

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Se numeste ''Brandy si Domnul Mustacila''

| Rayyy a răspuns:

Buna,

Ma depaseste, eu am trait in era Fox Kids. Dar presupun ca cei de dinaintea mea au dreptate, deci pe ei trebuie sa ii asculti.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Brandy şi Dl. Mustăcilă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Brandy şi Dl. Mustăcilă " se numea.

Găseşti câteva episoade doar dacă dai un search pe Google.

| AlLeYoana a răspuns:

Desenul se numeste Brandy si Domnul Mustacila...

| Betii69 a răspuns:

Din ce mi-ai descris tu eu m-am gandit ca ar putea fi vorba de desenul ''Brandy si d-nul Mustacila''! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?