| eu_2871 a întrebat:

Este/a fost cineva de aici student la fac de nutritie si dietetica? Sau cunoasteti pe cineva care sa fi urmat cursurile acestei facultati?
Va rog dati-mi rasp aici sau pe privat
mersi mult

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Din cate stiu nu exista facultate de dietetica si nutritie. Dai la medicina, o sa ai ceva cursuri despre asta, iar la rezidentiat cand iti alegi specializarea poti sa alegi asta

| ioana1704 a răspuns:

Exista asa ceva. studentii de la medicina au cursuri de nutritie si pot opta pentru specializari in nutritie.eu asa stiu