| florin1979 a întrebat:

Este adevarat ca a murit undertaker? cine stie?

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

Undertaker mai trăiește, însă în timpul filmărilor de marți și-a spart nasul și osul orbital, într=un meci cu Rey Mysterio. WWE au hotărât să folosească accidentarea într-o poveste...ai si link-ul sa te convingi singur http://www.prowrestling.ro/tag/undertaker/ o fundita?;)

58 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Wow, asta e ciudat, cine il va ingropa pe undertaker, alt undertaker? :-o
Nu, din cate am auzit eu este doar o poveste ca sa creasca audienta, vei vedea ca "invie" la vreun eveniment mai important. laughing

| thalia_6931 a răspuns:

De cand stie kane romana?laughing

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Nu a murit tongue

| Aphrodita a răspuns:

Nuuuu...nu este adevarat happy cel putin asa stiu euhee hee

| Iulian03 a răspuns:

Nu.Este o poveste pentru a creste audienta, faza ca el a murit si a inviat nu-i adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat ca a murit underteker florin stiu asta pentru ca eu sunt fratele lui underteker kane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kane sta pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost in coma si dupa a ceia a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker traiesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigur ca fenomenul se va intoarce si va baga in mormant pe cei ce l-au băgat in coma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu kane la bagat in coma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La PPV ala nou undertaker va fi ingropat de viu de catre cei din Nexus si de kane atunci fenomenul nu va mai exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit a fost ingropat de viu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu ca invie! Nu are cum sa il opreasca Kane pe Undertaker (omul mort).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat.deloc...e o chestie tare stupida e doar ca sa faca audienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti si voi dupa ceva timp mori sub pamant nu imediat ca pot intervenii medici smd as ca eu zic ca dupa meci imediat lau dezgropat si el inca traieste dar cine stie exact decat fratele sau sau Nexus sau cei de acolo jucatorii. asa ca nu este mort asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut coma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu nu pentru ca poate wrestlingul ie regizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba a murit desteptilor intrati pe net si scrieti moartea lui underteker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba a murit desteptilor intrati pe net si scrieti moartea lui underteker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica la ala cai fratele lui kane si undertaker... florin nu-i asculta pe astia nu a murit revenie dupa 7 smackdownuri de la breagging rights adica imediata dupa survivor series.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu a murit underteker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat ca a murit marele montru rosu undertaker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiam ca, kane stie sa vorbeasca asa de bine romana, dar chiar asa? pe un site romanesc kane sa vb romanalaughinglaughinglaughinglaughinglaughingdar eu cred ca o sa se intoarca undertake.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit pentru ca wrestlingul nu permite asta