| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

A murit Undertaker de la wrestling?

25 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HelpBoy a răspuns:

Nu a murit da-mi si mie id-u tau ca vreau sa vb cu o fana de la wrestling.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit, au spus aseara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca a murit pacat era un wrestler bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit dragawinking stai linistita. o fi wwe o companie dura da nu chiar in halu asta ca sa omoare oameni. nu cred ca a murit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker na muritt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur ca esti o mark.si nu sti ca Wrestlingul e fake si ca moartea lui taker este doar un storyline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, bineinteles ca nu am citi pe google unde am accesat 'Undertaker a murit ' si am vazut acolo unde scria ca in timpul filmarilor de marti undertaker a fos accidentat de rey mysterio si aceasta e doar o poveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit undertaker :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit undertaker si imi place cum cantati :X vbx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, probabil. ''Poate'' ca a murit, SAU au facut doar publicitate pentru a baga fanii in sperieti, sau poate chiar in lesin;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in coma ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Underataker nu a murit. kane e un fraier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost kane am 8 ani la bagat in coma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa moara vere___

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La batut kane

| WoodenCross97 a răspuns:

Undertaker nu a murit... daca murea spuneau la televizor fiind unul printre cei mai buni wresteleri.Stai linistita.Si eu sunt cel mai mare fan al lui takerwinking

| LaLaLakin a răspuns:

Normal ca nustraight face.
Verifica mai intai toate site. urile sa te asiguri ca vestea e adevarata sau falsawinking

| 98TheCrisTyan a răspuns:

Nu a murit...azi inplineste 45 ani happy big grin

| 98TheCrisTyan a răspuns:

Nu a murit...
ai a implinit 45 de ani. big grin happy

| bossul8 a răspuns:

Undertaker nu a murit el e un om bun dar nu ati descoperit asta

| aurarely a răspuns:

Nu cred ca a murit!