| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Este adevarată chestia ca mărimile la produsele NIKE, JOMA, ADIDAS difera total? Tricouri Treninguri Încălțăminte Sport etc?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

La toate firmele difera marimile. Chiar si la aceeasi firma daca iti cumperi doua produse cu marimi similare s-ar putea sa fie diferenta destul de mare intre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aceea e mai bine sa probezi direct la magazin decat sa comanzi.

| Ralucaacular2019 a răspuns:

La haine nu stiu, dar la incaltaminte diferta aproximativ cu 1 nr. marimea.