| Shukacu a întrebat:

Unde gasesc si eu treninguri de sport simple si ieftine nu scumpe gen nike,adidas,diadora, etc.

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Buna Shukacu.
Poti gasi treninguri in magazine, se gasesc si "simple" nu doar de firma.
Bafta!

| Warhead a răspuns:

La magazin.

| Shukacu explică (pentru Warhead):

Unde? Pur si simplu n-am bani acum si fac sport la greu si am nevoie de trening oarecare doar sa-mi vina bine si sa fie portabil.

| Warhead a răspuns (pentru Shukacu):

Mă, eu pe un trening am dat 40 de lei. E simplu, negru cu roşu.

| ginapop a răspuns:

In sezonul de reduceri(originale) sau in orice piata (contrafacute), altfel nu ai cum. Poate prinzi vreo promitie pe un site de reduceri.