| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Este adevarata chestia din videoclipu asta http://www.youtube.com/watch?v=lXSfr4RE_DY&feature=relat ed
Daca da unde se afa?

6 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Da poate sa fie adevarata, Zona este in Cavnic, Maramures, uitate la info de la video, si mai cunosc o zona si in Italia la bracciano roma, unde se intampla exact acelasi fenomen.

| cornel a răspuns:

Nu se poate pentru ca uite-te si tu sticla aia care se misca este la vale deci nu exista asa cevahappy

| Rioko a răspuns:

Nu nu este,... (sau asta e doar parerea mea). Am vazut la plasa de stele ca se poate monta ceva la masina si merge/claxoneaza printr-o telecomanda... Acum poate ma insel eu dar asta e parerea mea!

| fsdfdsfdsf a răspuns:

In maramureswinking Am fost si eu. E adevarat. este o atractie magnetica happy

| secret96 a răspuns:

Ba da este adevarat si este pe langa Cavnic, jud. Maramures. Eu am fost acolo si sa stii ca am oprit motoru si masina o urcat. Deci sa stii ca ii adevarat.

funda pentru ca ti-am zis unde este? big grin

| Cosmin12 a răspuns:

Iti spun 100% ca nu este vorba de nici un camp magetic, iluza optica creata de peisaj te face sa crezi ca rampa urca cand de fapt ea coboara