| iuli a întrebat:

Este cineva care se duce maine la concertul Bon Jovi? Daca da, pe la ce ora va duceti? Am inteles ca accesul se face incepand cu ora 15(asa scrie pe bilete), dar concertul incepe doar la ora 20.

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu cred ca pe bile scrie locul 1 2 3 si genu e de la 15 ca sa ocupi spatiu in fata stai linistita ca creca fanii lor se trezesc si la 4 dimineata sa prinda un loc in fata langa scena laughing deci de la 15 pan la 20 poti sa meri

| D3IuTzA14 a răspuns:

Sh eu ma duc si sunt la fel de confuza ca tine sad