| FărăFiltru a întrebat:

Este cineva interesat in a avea un blog? nu ma refer la cele de blogspot, am domeniul meu si hosting platit, daca cineva este interesat in a avea un subdomeniu cu blog (wordpress) imi poate da mail la adresa admin@incage(punct)ro.
Eu va pot crea blogul wordpress si va voi da acess ftp la acea adresa. gen,
nume.incage.ro, daca va intrebati de ce am ales incage, incage vine din limba engleza In Cage(adica in cusca).
Sau daca exista vreun doritor sa facem un blog amandoi, este okay si asa.
Cum doriti, nu am nevoie de reclama daca asta credeti, nu fac chestia asta pentru bani, vreau doar sa ajut pe cei care vor sa aiba un blog, happy, si acestea fiind zise, sa ne auzim cu bine. happy

3 răspunsuri:
| FărăFiltru explică:

Am mai avut un proiect acum 3 ani de genu, si uite ce configuratie cumparasem, doar informativ pentru acum 3 ani, http://sharemobile.ro/data/share/12440/Serverul_meu_dedicat.png, si e okay ideea, dar avem nevoie de ceva oameni sa tina treaba asta. :) Developeri server metin, cei care scot bugurile, la cs scapam usor, cineva care sa se ocupe de forum. si oricum un dedicat este destul de scump, te-ar tine buzunarul sa ne bagam?

| FărăFiltru explică (pentru FărăFiltru):

Linkul nu merge, uite aici linkul bun, http://sharemobile.ro/file/498258

| anonim_4396 a răspuns (pentru FărăFiltru):

rolling on the floor))))) auzi ma, ia uitate tu pe la intrebarile mele, si vezi dupa ce ma tine si ce nu tongue auzi ma tine laughing cant la nunti prietene, am tyros 4 costa 4000 de euro, am boxe de boxe in p.m pc de nu mai vorbesc, normal ca ma tine.