| madalinfindrihan a întrebat:

Este vre o aplicatie in care faci poza la o carte in engleza si ti o traduce in romana, Adica pagina.

8 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Chestia asta o poți face și cu google translate, faci poza și îți traduce (dar nu și bine )

| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNumePls):

E foarte greu cu Goole Translate, chiar greu.

| Gonrax a răspuns:

Da, Google Translate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exista. Acesta aplicatie iti da textul (cred ca si traduce), daca nu. Il copiezi tu si il bagi pe Google Transalte.Trebuie sa faci o poza la pagini dupa urmezi pasii. Bafta!
-->> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.renard.ocr&hl=en

| tehno125482 a răspuns:

Microsoft translate.il bate pe google translate desi e mai putin popular.

| Ralukafay a răspuns:

Da,cauta pe magazin play.Cauta google translate si o sa iti arate, goole traducere si cu poze(faci poze textului in limba straina si iti traduce in romana, poti sa citesti si cu voce tare si iti traduce in romana si nu neaparat, google traducere voce si are si asa sa scrii tu si apoi iti traduce.Mult succes!

| mucificatorul201 a răspuns:

Google translade dar trebuie sa faci poza PERFECTA