| aaaadd a întrebat:

Esti pregatit pentru cea mai grea iarna din ultimul mileniu? http://tinca-adrian90.blogspot.com/......iarna.html

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asa ne trebuie!

| IrinaAndreea a răspuns:

Am citit si eu in ziar ca asa va fi, dar acum cine stie?! Ramane de vazut.Si anul trecut a fost destul de frig, erau zile in care abia mergeau tramvaiele. straight face Sper sa nu fie chiar asa de frig, pentru ca desi imi place iarna, nu pot sa spun ca sunt prea incantata de ger si de toti acei oameni care trebuie sa-l indure in conditii groaznice. sad

| aaaa12345 a răspuns:

Trebuie.

| Dove a răspuns:

Sunt fericit, ziua joaca multa prin zapada mare, la sanius, iar seara o baie fierbinte in cada ce poate fi mai frumos? Va fi greu pentru cei care nu au centrala sau locuinta...

| Hypathia a răspuns:

Da, sigur. Asa au spus si despre vara, ca nu vom avea vara din cauza vulcanului care a erupt, iar pana la urma ne-am topit de cald.

| CarmenR a răspuns:

Poluare, încălzie globală. Ne-o merităm aş putea spune. Tu ce crezi?