| AAandreeaAA a întrebat:

as dori si eu un cod webkinz nefolosit si functionabil de la urmatori webkinzi si lil'kinzi : pink pony, ribbon unicorn, horse, cal clydesdale, cal pinto, animalutul lunii, pasare blofadoodle, papagal roz, cherry blossom, pasare cardinal, canar, pasare Budgie, pasare Blue Jay, hummingbirs, chickadee, glitterfish, tomato clown fish, peste auriu, polka bach fish, peste clovn, purple fish, calut de mare. dati-mi coduri de la acesti webkinzi si lil'kinzi. va rog frumos! nu va bateti joc de mine! dau funda la cei care imi dau codul secret cu adevarat. castigatorul care are foarte multe intrebari, il voi ajuta.

58 răspunsuri:
| PeeWeeVi a răspuns:

Nu te supara pe mine dar nu prea cred ca ti-ar da cineva codurile pentru. ca ei dau baini pe acele animalutze care au coduri.Cumparatzi animalute cu cod (speciale) si vei avea codbig grinsi nu sunt ff scumpe. Cele mai ieftine sunt 20-25 lei big grin
Bafta!:*

| YoCookieMonster a răspuns:

Auzi mai fato thu crezi ca ti-ar da cineva un cod webkinz daca thu nu stii ce e aia modestie. Daca cereai unul eu iti dadeam dar esti nesimtita.Serios acum in loc sa ne l-am noi iti luam tie si noi ne alegem cu o... FUNDA pe tpu.Esti dusa ca pluta mai fetito ca tu normala nu esti.Eu am 15 webkinzi sh i-am CUMPARAT! Nu mi-a dat nimeni codurile. Ceri cam multe! Nu o sa-ti dea nimeni.Dar totusi findca eu sunt buna iti dau unul:Nu-tiDaunimic1234556876543.
Sper ca te-am ajutatlaughingScroafooooooooo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni n-o sa-ti dea niciun cod
caei prea multe
daca cereai unul poate iti dadea cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codu e nE-CRezi -asa prosti? fara suparate dar daca nai avea mofturile astea poate cineva iti dadea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci si petrenti ce sa-ti dea. Dar un bulldog nu vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuti dau un cod (special) de la un animalut. Dar iti dau un cod de la o figurina: W22K-4UZ7-BDC7-PNVY. Nu te supara pe mine. Ca si eu am vrut dar am strans bani si mi-am luat. Plus poti sa-ti faci un cont de proba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pe mine ma cheam Andreea.Sunt saraca siparinti mei debia a avut bani sa-mi ia calculatorul acesta.Va rog da-timi si mie un con nefolosit. Daca faceti o fapta buna se rasplateste.Multumesc ca m-ati intele. Si nu conteaza ce cod imi dati nu sunt o petrentioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai codul de la Cainele Yorkie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal. sun bella stiti nu mai am coduri webkin idiotilor imi pare ra prostilor magarilr etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu imi bat joc de tine, tu chiar esti nesimtita! Chiar crezi ca mai exista oamnei asa prosti ca tine?! Nu e normal sa ceri doar un singur cod! Oamenii dau bani pe asa ceva, nu se iau asa, poc ca o funda de care zici tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeeeee acu vrei sa dea lumea bani pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara da no sa-ti dea nimeni daca vrei poti sa-ti cumperi om webkinz cu 10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu incearcal pasta 2gr6hgf5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cccc rewq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi fetito ce ma disp oamenii astia frate si eu m-am milogit de altii si nu mi-au dat cod dar am economisit 5 milioane si mi-am luat cu 50 lei un elefantel si 60 lei un hamster fa si u asa

| andrea29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...sigur in loc sa-ti cumperi ceva folositor tu ti-ai cumparat cateva plusuri care au costat 5 milioane..mai ales ca odata o sa te plictisesti de ea rolling on the floor... Doamne! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am codul unui animalut american golden dac te intereseaza
E WK7LG8F

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu dar e naspa. e de proba dar ai multi bani pe el. eu m-am milogit la ai mei si dupa ce mi l-au luat ca sa stau zi de zi pe el le-am zis ca moare daca nu ii dau ceva de mancare. fa si tu la fel. iti dau eu contul arnautu27 parola:bulangiu! dar strange si tu bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic dar esti ca prea pofticioasa vrei sati cumparam noi webkinjiastai culmea strangeti si tu bani si cumaparti unul ca nu-i greu si sa stii daca era unul poate ca iti dadea cineva ceva dar tu vrei sa cheltuim bani pentru tine in + nici nu te cunoastem si tu vrei sa cumparam noi webkinji pentru tine mai bine ne luam noi webkinzi pentru noi decat sa iti luam tie adica daca erai saraca chestii din astea poate eu tias fi luat unul dar pe bune acum vrei prea multe si sti cum se numeste chestia asta: rasfat esti rasfatata fitoasa etc. scuza-ma ca iti zic dar nu crezi ca ai scris o prostie aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt Roberta as vrea sa spun ca nimic nu trebuie sa crezi Andreea sunt minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma draga AAandreeaAA dar esti cam pretentioasa dupa faptul ca ai fost un pic (de fapt mai mult){ sa nu te jignesc } acu' faci si mofturi daca vrei neapar webkinz cumpara fato unu' ca nu-i scump...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea nu vrei cam multe?! Du-te si cumpara de la magazin ca nu costa mult.Noi dam bani ca sa-ti dam tie codul?!

| Luna123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de ce sunteti asa de rai, decat sa-i ziceti ca e pofticioasa si asta mai bine nu-i mai ziceti. Poate ea locuieste intr-un sat unde nu se gasesc webkinji si ea are cont doar de proba, noi suntem norocosi ca locuim la oras unde se gasesc webkinji. dar ea? Daca locuieste la sat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi?! Nu vrei cam multe?! Ce bine ca n-ai zis ca vrei toate magazinele cu Webkinz.Asta ar fi chiar culmea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena de-a mea primit un webkinz si nu vrea codul si mi l-a dat mie. eu nu am cont webkinz si nici nu vreau sa-mi fac. asa ca incearca codul asta: w4r5-g80h-9439-fyik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la magazin si cumpara

| Luna123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar daca ea sta la sat si nu are de unde cumpara si are doar cont de proba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unul nefolosit, pe Cherry blossom, dar mama nu ma lasa sa spun codul altuia, ca am dat bani pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara pe mine dar mergi si cumparati singura un webkinz dar daca ti se pare scump cumparati un lil'kinz nu sta si cersi la alti pentru ca uni oameni cumpara un webkinz si ei dau niste bani pe ei sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi nesimtito cine crezi ca este atat de prost ca tine? cine crezi ca ti-ar da cod?
uite eu am 36 de webkinz si toti au cod dar nu sunt atat de proasta incat sa ti-le dau tie da nesimtito!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, fetito, nu mai cersi atata dupa webkinz! Tu ce crezi ca noi cumparam webkinz ca sa tii dam tie? Da' ce e asa de greu frate sa strangi 20 lei sa-ti iei si tu?! Crezi ca de fiecare data cand vei vrea ceva o sa dai fuguta aici sa ne ceri noua? Ca sa nu mai spun cat esti de pofticioasa. Daca cereai un cod, mai mergea. dar ce vrei acum, sa-ti iau tot magazinul? Mai bine ai termina cu capriciile astea pentru ca pe acest site nu vii la Mall si alti oameni iti platesc. Crezi ca e frumos sa cersesti? Si eu am strans bani ca sa-mi iau webkinz iar acum am un iepuras cu 60 de camere si 58, 400 de kinzcash! Nu stau si cersesc si nici nu imi permit sa cer atatia webkinz si sa fiu asa de nerusinata! Nu-mi bat joc de tine scuza-ma daca te-am suparat dar asta e adevarul! Una e,, a dori " si alta e,, a primi "! Tu chiar crezi ca cineva o sa-ti dea cod? Si cine iti da inseamna ca ori n-are ce face, ori nu stie de bani! Aia nu cresc in copaci sa stii! Noi avem nevoie de ei pe criza asta, nu cumparam lucruri sa le dam la alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultati-ma numele meu e simona uitati daca era saraca credeti ca parinti ei ii mai dadeau un calculator? raspundeti! vrea prea multe zau asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia codul asta e functionabil snachem parola e tyuisa