| liliana096 a întrebat:

Eu am sims 3 si am vazut ca sunt multe versiuni ale acestui joc cum ar fi amitions, high end loft stuff etc. Pot sa le instalez pe toate si sa mearga in acelasi joc?

2 răspunsuri:
| addinne a răspuns:

Da poti! si eu am avut tot sims 3 si puteam adauga pets ...etc mi le adauga varul meu pe toate si era super! pueam sa adaug si haine noi, peruci, si multe altele love struck era super!

| xXDianaAlexandraXx a răspuns:

Buna eu am multe din acestea si la fiecare dar in afara de primul (la acesta adica primul sun niste haine de iti vine putin sa vomiti la unele) iti aduga haine si chiar par sau machiaj sau de exemplu la sims3 pets poti sa faci un cal, o pisica, sau, un caine sau chiar mai multe ( adica 2, 3, 4 caini) la generations poti sa plimbi bebelusul cu caruciorul la world adventuries poti sa margi in egipt china sau franta la late night poti sa iti faci simul vampir ( este forte super ca de la young adult traiesti vreo 104 zile de pe sims) aa si am uitat sa iti raspund la intrebare worried da poti sa iti faci chiar toate cele 10 versiuni si o sa fie chiar foarte super funtita?