| superstar22 a întrebat:

Eu in vacanta de vara as vrea sa vand ceva...Ce ati vinde voi in locul meu? Limonada? Bratari? Pusculite? Stiu sa fac tongue

5 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai de ce nu vinzi de toate? si vezi cu care mergewinking
este indicat sa nu axezi pe un singur produs...
cand o sa te faci mai mare o sa inveti la economie in prima lectie intrebarile fundamentale:
1. ce cand/produc
2. cui vand/ma adesez
3. cum
4. cat
si in cazul tau unde.
uite eu am propria mea firma... daca vrei sa discutam, sa iti explic, sa te consiliez... contacteaza-ma in particularwinking

| Domiinic a răspuns:

Droguri.

| paulica2003 a răspuns:

Daca as stii sa fac bratari delea din ata colorata impletita big grin delea as vinde pentru ca sunt faine... nu stiu daca merge cu limonada dar poti incerca tongue SUCCES!

| anonimalma a răspuns:

Eu zic limonada sau bratari pentru ca limonada ii racoreste pe oameni si bratarile sunt interesante facute de tine...

| Adrianys2 a răspuns:

Eu asi vinde limonada big grin