| anonim_4396 a întrebat:

Eu intru pe pagina mea de facebook din bara de sus(de langa setari,profil,etc) si nu imi mai apare editeaza pagina,administratori sau orice tine de chestiile din setari, nici macar bara de cautat alte pagini nu merge crying iar cand ma mut iarasi pe profilul meu personal imi zica ca pagina accesata e inexistenta
De nu merge sa ma convertesc de pe profil pe pagina?
P.Sbig grinaca dau click pe pagina respectiva din favorite merge.

2 răspunsuri:
| IoanaMtfkr a răspuns:

Unul dintre administratori te-a şters şi blocat. Am păţit-o şi eu. Ţi-a fost furată pagina. Nu mai pune pe nimeni manager, dacă vrei să ai admini la pagină, pentru că te pot şterge, pune-i cotent creator sau orice altceva.

| anonim_4396 explică (pentru IoanaMtfkr):

Nu m-a sters nimeni...a fost o eroare de la facebook! (^___________^)