| GeorgeMihai a întrebat:

Salut tuturor.Acum ceva vreme mi-am sters definitiv pagina de facebook, avand atasate cateva pagini officiale de facebook.Ieri am observat de pe facebook-ul nou ca unul dintre administratori imi promoveaza una din paginile atasate de contul sters definitv.Am intrat din nou pe pagina cea veche, si am incercat sa intru in una dintre paginile atasate.au mers toate in afara de una care nu o mai vazusem,si am observat ca adminu poate sa o foloseasca, si eu nu mai potsad. Cum pot sa pot posta din nou pe pagina mea officiala care nu mai merge?sad Repet merg toate in afara de pagina de care va-m vorbitsad Se mai poate face ceva? Ca sus la rubrica "acasa" langa lacatel e o steluta si imi zice sa folosesc facebook ca paginile celelalte care merg, dar cea pe care vreau sa o readuc la viata si sao folosesc nu aparesad O foloseste doar adminulsad Ma poate ajuta cineva?:s sad Un raspuns, un tutorial sau niste indicatii sunt bine venitehee hee).

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Acum ceva vreme mi-am sters definitiv pagina de facebook =/= din paginile atasate de contul sters definitv.

>Daca ai sters pagina nu vad care ar fi problema
>Daca ai sters contul si nu te-ai ocupat de inlaturarea celorlalti administratori de pe pagina inseamna ca ai pierdut pagina. Din moment ce tu ai sters doar contul nu si pagina.
>Daca i-ai dat o functie mare celuilalt admin e posibil sa te fi inlaturat, ti-a sters admin`ul. "Dacă adaugi un administrator la pagina ta, te rugăm să înţelegi că acesta va avea acelaşi control ca şi tine."

| parkour12 a răspuns:

Fa-ti alta pagina
happy