| dididiana a întrebat:

Eu ma joc farmerama si vreau prieteni daca vreti dati-mi conturile voastre, asadar am lvl 21 si nu stiu cum sa curat pasunea salbatica, cum o curat?
PS : PaPion
pup dulce

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ca sa curetzi in totalitate pashunea salbatica trebuie sa ai 12 vecini.Cand ai 12 vecini atunci ti se elibereaza toata pashuneawinking Mult succes! Apropo... Daca vrei sa ai vecini poti cauta la piata nume (cei ce vand cantitatzi mai mici de plante/fructe)si intreaba`i daca vor sa-ti fie prieteni; p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita-ma la tine acasa si o curatam impreuna