| Anonymous56 a întrebat:

Eu nu inteleg un lucru, de ce imi scrie in araba si Mozilla si Internet Explorer. Mi l-a instalat cineva de curand ca mi-am pus un alt hard.Am vrut sa instalez altu dar cand il instalam tot pe araba imi aparea. Ce pot face ca sa nu imi mai scrie in araba(ci in engleza)? Credeti-ma e o faza f naspa

1 răspuns:
| JustMe_8048 a răspuns:

Pai.cand instalezi windows-ul seteaza limba romana sau engleza.sau da rename la iconita de pe desktop.BAFTA!