| Ionut_AlEc_Sh_1991 a întrebat:

De ce nu pot sa instalez Google Chroma sau Mozilla. DACA TRAG mozilla ori imi scrie FILLE IS CORRUPT ori merge da cand se descarca ma pune sa instalez inco odata si asa face in continuu P.S nci alte aplicatii nu pot sa instalez de pe internet explorer

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Incearca sa pui data de azi si ora si dupa ce se dawlondeaza mai las-o putin sa stea daca nu merge roaga pe cineva sati trimita EXEul, poti avea o problema la dawlonds sa-ti arate ca e 100% da ea sa nu fie completa si sistemul de operare e pe 32 sau 64?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai virusi si nu te lasa.Intra in internet explorer si descarci de acolo. daca ai adware pe pc, adica un program care l-ai instalat cu alte programe cand ai descarcat ceva, acel adware (un fel de pagina de pornire impusa) nu te lasa sa descarci alte browsere.Asa ca mergi mai intai pe internet explorer si descarca adware cleaner.Scanezi cu el, stergi ce gaseste, restartezi pc-ul apoi intri din nou pe internet explorer si descarci mozilla sau Chrome.