| petru169 a întrebat:

M-am instalat de curand Dead Space 2 si imi merge foarte bine doar ca e in alta limba ( in araba cred ). Cum fac sa schimb limba, mai ales ca nu inteleg nimic din ce scrie acolo. Cel mai bun raspuns are funda. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce instalezi numai ai cum sa schimbi limba, reinstaleaza jocul, dar ffi atent peste tot, trebuie sa iti arate undeva limbile, si in loc de araba alegi engleza sau ce vrei. e imposibil sa aiba numai araba, daca e pi ratat, atunci nu stiu. oricum e imposibil sa nu aiba engleza