| etty a întrebat:

Eurocenti inseamna euro? Adica, eu vreau sa devin superstar pe stardoll si trebuie sa platesc 3, nu stiu cat euro si eu nu mai am mult credit am doar 4, 50EURcenti, adica am destui cat sa-mi platesc ca trebuie? Ciine imi raspunde cel mai rapid dau fundita...Si votez pe stardoll...

Răspuns Câştigător
| rodik a răspuns:

1 euro = 100 eurocenti. Si 4, 50eurocenti inseamna 4 euro si 50 eurocenti deci ati ajung banii.

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Un eurocent inseamna a suta parte dintr-un euro.Ai destul. Din 4. 50 eurocenti, iti vor mai ramane 1. 50 eurocenti.happy

| Dumb0 a răspuns:

1 euro inseamna 100 eurocenti cum a zis Mada, doar ca ai grija ca s-ar putea sa fie pe telefon doar cu abonament, dar mai poti sas plateti si cu card mi se pare thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 euro are 100 de eurocenti. poti.

| fosa.poplitee a răspuns:

100 eurocenti inseamna 1 euro

| maly43 a răspuns:

Deci tu trebuie sa ai 2 euro si ceva